Czyszczenie, sprzątanie – jak zrobić to eko?

Czyszczenie, sprzątanie – jak zrobić to eko?

Wiele prac związanych z utrzymaniem czystości zawiązanych jest z wykonywaniem prac na wysokości. Wymagają one specjalistycznego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników. Prace te potrzebują doświadczenia i stosowania profesjonalnych środków.

Czyszczenie

Nasza firma świadczy usługi czyszczenia wielu urządzeń i konstrukcji wymagających użycia specjalistycznego sprzętu do prac na wysokościach. Stosujemy wyłącznie rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo naszych pracowników. Zapewniamy certyfikowany sprzęt i środki ochrony osobistej. Teren wykonywania prac zabezpieczamy w sposób gwarantujący bezpieczeństwo osób postronnych.

W ramach naszej oferty wykonujemy czyszczenie, konserwację i malowanie konstrukcji metalowych, czyszczenie i konserwację dużych zbiorników (wewnątrz i na zewnątrz), czyszczenie elementów oświetlenia miejskiego i zakładowego (reflektory, lampy, żarówki).
Oferujemy prace wysokościowe związane z czyszczeniem dachów i rynien spustowych, tarasów i balkonów.

W aglomeracjach miejskich problemem są zanieczyszczenia odchodami ptasimi. Wszystkie zanieczyszczenia czyścimy przy użyciu specjalistycznych środków dezynfekujących. Dodatkowo wykonujemy trwałe zabezpieczenia, które nie są szkodliwe dla ptaków i nie zmieniają wyglądu elewacji.

Sprzątanie

Od prawie dwudziestu lat specjalizujemy się w czyszczeniu dużych powierzchni dywanowych. Stosowana przez nas technologia gwarantuje skuteczność oraz zachowanie właściwości pierwotnych wykładziny i dywanów.

Metodą ekstrakcyjną usuwamy wszystkie zanieczyszczenia i zabrudzenia. Metoda ta gwarantuje, że wykładzina nie ulegnie przemoczeniu. Wykonujemy także impregnację dywanów i wykładzin, która zapobiega przenikaniu zabrudzeń w głąb wykładziny.

Stosowane przez nas środki pozwalają na usunięcie także starych zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów pozostawionych przez zwierzęta. Z naszych usług w tym zakresie skorzystało już ok. 5800 klientów.

W czasie sprzątania dużych powierzchni dywanowych wykorzystujemy głównie preparaty Tersus, które są bezpieczne dla dywanów i użytkowników, preparaty nie wywołują odczynów alergicznych.