Najlepsze gadżety firmowe na każdą okazję i święto

Najlepsze gadżety firmowe na każdą okazję i święto

Gadżety reklamowe są dobrą formą promocji. Rozdając je klientom oraz innym osobom utrwalamy pozytywny wizerunek firmy. Gadżety to przedmioty, które nie są wyrzucane po kilku chwilach – tak jak zwykła ulotka. Gadżet zwykle jest praktyczny, więc nie pozbędziemy się go tak szybko.

Gdzie zamawiać gadżety?

Gadżety można zamawiać bezpośrednio ze strony producentów. Jednak najwygodniej jest skorzystać z usług agencji reklamowej, która specjalizuje się w zamawianiu takich artykułów reklamowych. Doradca nie tylko zrobi nam wycenę gotowego produktu wraz ze znakowaniem, ale może też zasugerować jakieś dobre pomysły na firmowy upominek – w końcu się na tym zna. Nie trzeba się obawiać tego, że agencja reklamowa pobierze dużą marżę za przyjęcie zlecenia. Ceny oferowane dla klienta przez producenta i agencję reklamową są bardzo zbliżone. Dzieje się tak dlatego, że agencje reklamowe dostają spore rabaty od firm produkujących lub sprowadzających gadżety firmowe. Marża zostaje więc ukryta w cenie. My, jako klient, w cenie mamy pełną obsługę – przygotowanie pliku do znakowanie, zamówienie gadżetu, dostawa do siedziby klienta. Wprost widać, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Zastanawiasz się, czy uzyskasz lepszą cenę zamawiając u producenta na takim rabacie jak agencja? Niestety jest to niemożliwe. Zniżki agencyjne udzielanie są wyłącznie firmom reklamowym. Producenci gadżetów na początku współpracy proszą o fragment KRS, gdzie jest napisane, że dana firma świadczy usługi reklamowe.

Jak nanosi się logo na gadżet?

Kiedy wybierzemy gadżet, trzeba wykonać na nim logo. W zależności od materiału z jakiego jest wydrukowany, dostępne są różne techniki. Logowanie zwykle działa w taki sposób, że im więcej sztuk zamówimy, tym tańszy będzie nadruk. Dzieje się tak dlatego, że rozkładają się koszty przygotowania i matrycy. Im więcej kolorów ma logotyp, tym droższy będzie nadruk. Dlatego projektuje się specjalną wersję logo, stworzoną tylko i wyłącznie do nadruków – w jednym kolorze, najczęściej czarnym. Ten kolor jest najlepiej widoczny na materiałach. W przypadku gdy gadżet jest czarny, stosuje się przeważnie białą kolorystykę logo. Gadżety z metalu lub z drewna często znakuje się laserem. Plastikowe przedmioty zdobi się za pomocą tampondruku.

Jakie gadżety są dostępne?

Wybór gadżetów jest naprawdę ogromny. Tak naprawdę z każdego przedmiotu można zrobić upominek reklamowy. Najpopularniejsze, ze względu na przystępne ceny, są artykuły biurowe z nadrukiem – długopisy, ołówki, notesiki. To praktyczne przedmioty, które ze względu na łatwy sposób produkcji i dostępność są w niskich cenach. Do tego są bardzo przydatne, co gwarantuje, że klient będzie zadowolony z ich użytkowania. Gadżety można dopasować do rodzaju klientów jacy korzystają z naszych usług – mogą one być zabawne, eleganckie, stylowe. Mogą być skierowane do różnych ludzi – sportowców, podróżnych. Wybór akcesoriów jest tak duży, że z łatwością znajdziemy coś co pasować będzie do profilu odbiorcy i charakteru naszej działalności.