Przejazd Balice – Kraków

Przejazd Balice – Kraków

Podróżom lotniczym zawsze towarzyszy pewien problem – pozornie drobiazg, w rzeczywistości stwarza pewne problemy natury technicznej, a mianowicie – jak się dostać na lotnisko i jak się z niego wydostać, by nie przepłacić oraz nie spóźnić się. Jeśli wkrótce czeka Cię podróż samolotem, ale nie masz samochodu lub nie chcesz go zostawiać na parkingu przy lotnisku, a nikt z Twoich bliskich nie ma możliwości odwiezienia Cię na lot albo też wracasz z wyjazdu, a ani samochód, ani nikt znajomy nie czeka w roli szofera to zamiast drogiej, klasycznej taksówki, możesz skorzystać ze świetnej i wygodnej opcji jaką jest transfer z lotniska.

Transfer Kraków to ekonomiczny, komfortowy i przede wszystkim pewny na sto procent przejazd z krakowskiego dworca głównego autobusowego na Balice oraz z powrotem. Przewoźnik zapewnia dużo miejsca na bagaż każdego typu, a autobusy są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, dlatego też wózek inwalidzki nie powinien być żadnym zmartwieniem w drodze na lot.

Przejazd lotnisko Balice Kraków to gwarancja zdążenia na odprawę bez stresu i niepotrzebnego pośpiechu. Rezerwując przejazd można od razu zarezerwować miejsca dla większej ilości osób, a także transfer powrotny (w dzień powrotu). Wystarczy jedynie podać godzinę odlotu, a system samodzielnie wygeneruje odpowiednią godzinę odjazdu autobusu na lotnisko, co zapewnia komfort i pozwala uniknąć zdenerwowania czy spóźnień. Bezpieczny margines czasu przy sprawnej odprawie pozwoli na dokonanie spokojnych zakupów w sklepach strefy bezcłowej albo na wypoczęcie przed lotem.

Zarezerwowany z wyprzedzeniem transfer z lotniska Balice do Krakowa czy też odwrotny, z centrum miasta bezpośrednio i szybko na lotnisko to pewność i gwarancja bezpiecznego przejazdu, a przy tym dobra cena, która z pewnością może pełnić rolę porządnej konkurencji wobec zwykłych, miejskich taksówek, które dodatkowo nie zawsze mieszczą w odpowiedni sposób wszystkie ogromne bagaże, niezbędne w podróży, wózki dziecięce, bez których trudno przecież podróżować z małymi dziećmi, oraz wózki inwalidzkie – wszystko to bez problemu natomiast zostanie przewiezione transferem Kraków – Balice i Balice – Kraków.

Co więcej, wczesna rezerwacja to również brak zmartwień w czasie podróży, kiedy już nie trzeba myśleć o tak przyziemnych sprawach jak ewentualny powrót do domu po przylocie do Krakowa, a to pozwala cieszyć się w pełni zwiedzanymi miejscami. Ponadto, odpowiednio dobrana za pomocą zautomatyzowanego systemu godzina odjazdu transferu z lotniska to również pewność, że po odebraniu bagażu i po wyjściu z budynku lotniska wsiądziemy bezpośrednio do autobusu, który zawiezie nas, naszych towarzyszy i nasze bagaże prosto i szybko do centrum miasta, z którego już łatwo dostać się w jakąkolwiek część Krakowa. A jeżeli jesteś spoza Krakowa to także nie będziesz mieć problemu z powrotem do domu – transfer kończy się na Dworcu Głównym, a stamtąd już nietrudno złapać pociąg w dowolną część Polski, autobus, bus czy jakikolwiek inny środek transportu.